Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany

Główne zdjęcie
Poszukiwany J. Zieliński

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Jarosława Zielińskiego. Zamieszkały w Łomży przy ul. Łukasińskiego 39 mężczyzna wyszedł z domu 27 lipca 2007 r. i dotychczas nie powrócił. Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub może przyczynić się do jego ustalenia proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży ul. Wojska Polskiego 9 tel. 086-216 12 38; 086- 16 5472 lub najbliższą jednostką Policji tel. 997/112

RYSOPIS: wiek z wyglądu ok. 40 lat, wzrost ok. 172 cm, waga ok. 80 kg, sylwetka szczupła, twarz prostokątna, włosy ciemny blond, krótkie, proste, uszy duże, lekko odstające dołem, oczy  szare, widoczne braki  uzębienia.

UBIÓR : dżinsowa czarna bluza, koszula z krótkim rękawem, dżinsowe jasnobrązowe spodnie, buty sportowe marki WANS, ciemna czapka z daszkiem.  Posiadał przy sobie klucz typu łucznik z brelokiem samochodowym z napisem Toyota.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: zez lewego oka, wystająca dolna warga.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę