Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Tragedia w fabryce

Wypadek w grajewskiej nowej fabryce Pfleiderera. 27 -letni mężczyzna został zgnieciony załadowanymi paletami. Jak podkreśla Jacek Gryczewski inspektor z łomżyńskiego Inspektoratu Państwowej Inspekcji Pracy mężczyzna odniósł rozległe obrażenia głowy. Pracownik został przewieziony najpierw do szpitala w Grajewie, a później, gdy utracił przytomność, do szpitala w Ełku gdzie wykonano badanie jego głowy tomografem komputerowym.


Na razie nie są znane okoliczności w jakich doszło do wypadku. Zdarzenie widział inny pracownik zakładu, ale był w szoku, co jak dodaje Gryczewski utrudniało odtworzenie jego przebiegu. Wiadomo jedynie, że głowa mężczyzny została ściśnięta między kolumnami ustawionymi z palet załadowanych wyprodukowanymi w zakładzie płytami.

To już drugi wypadek jaki wydarzył się w nowej fabryce płyt MDF w Grajewie. Wiosną przy montażu urządzeń fabryki zginął 42-letni Niemiec.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę