Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Podwodny Jeleń w Tropikach

Lato 2007 zaowocowało trzema wyprawami członków Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków “Podwodny Jeleń” do Egiptu. Dwie pierwsze ekipy dotarły do Sharm el Sheikh gdzie znajdują się najpiękniejsze rafy koralowe w okolicach Półwyspu Synaj. Kolejna ekipa zwiedzała okolice Hurghady na przeciwległym brzegu Morza Czerwonego.

Zaledwie cztery godziny lotu dzielą nasz kraj z tropikalnym Morzem Czerwonym. Bardzo ciepła, słona i krystalicznie przejrzysta woda stwarza tam świetne warunki do rozwoju raf koralowych które są domem dla jedynej w swoim rodzaju fauny i flory. Kanał Sueski sprawia że jest to jeden z najbardziej uczęszczanych akwenów na świecie.
Łomżyńscy płetwonurkowie mieli okazję zobaczyć pod wodą różnorodne gatunki stworzeń. Najwięcej emocji wzbudziły delfiny butlonose oraz  nurkowania podczas których  widzieli żółwie morskie, przepiękne i jadowite skrzydlice oraz  mureny o długości nawet trzech metrów. Uczestnicy podwodnych eskapad wykonali ponad tysiąc zdjęć.

Tekst i foto: Adam Siwek
Łomżyński Klub Płetwonurków „Podwodny Jeleń”
podwodnyjelen@elomza.pl
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę