Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Dealerzy zatrzymani

8 kilogramów amfetaminy przemycało do Niemiec dwóch młodych mieszkańców województwa podlaskiego. 21-letni Paweł I. i jego rówieśnik Michał R. wpadli na przejściu w Lubieszynie gdy wyjeżdżali z Polski. Obaj już siedzą w tymczasowym areszcie. Przemycane narkotyki warte było około 240 tys zł.


Zatrzymani mężczyźni podróżowali rejsowym volkswagenem busem. Jak podają celnicy podczas sprawdzania podróżnym dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy obaj mężczyźni bardzo się denerwowali dlatego poddano ich kontroli osobistej. Okazało się, że zdenerwowanie było uzasadnione. Przy 21-latkach znaleziono trzy paczki środków psychotropowych. Badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina.
- Woreczki były szczelnie zapakowane i przyklejone do ciała w okolicy brzucha - mówi ppłk Jacek Ogrodowicz, rzecznik komendanta Pomorskiego Oddziału SG. - Wszystko było jeszcze prykryte spodniami i na pierwszy rzut koka dobrze zakryte.

Zatrzymany towar to 8 kg amfetaminy o szacunkowej wartości 240 tyś. zł. Paweł I. i Michał R. przyznali się do próby przemytu narkotyków. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Szczecinie zadecydował, że obaj spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie.
Celnicy teraz chcą ustalić skąd i dokąd były wiezione narkotyki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę