Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Mienie Łomży

Ponad 404 mln zł – tyle według ostatnich wyliczeń ratusza wynosi majątek miasta Łomża. Właśnie opublikowano dane podsumowujące 2006 roku. W ciągu ubiegłego roku miasto zyskało ponad 17 mln zł. Najwięcej – po ponad 10 mln zł – zarobiliśmy na wzroście wartości miejskich gruntów. Na początku tego roku były one warte blisko 139 mln zł.


Sporo, bo ponad 92 mln zł Łomża „ma” w budynkach, a dalsze 75 mln zł w budowlach. Poza tym na mienie miasta składają się jeszcze udziały w miejskich spółkach – MPWiK – 50,5 mln zł i MPEC – 22 mln zł, środki transportu (18,3 mln zł), maszyny i urządzenia techniczne (4,7 mln zł – to 21.838 zł mniej niż było na koniec 2005 roku), narzędzia, przyrządy, wyposażenie (2 mln zł) i już zupełnie drobne kwoty jako udziały w
Agencjach Rozwoju Regionalnego i Rozwoju Regionu Mazowsza Wschodniego i Łomżyńskim Funduszu Poręczeń Kredytowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę