Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na Górce Zawadzkiej bez ciepłej wody

Mieszkańcy 19 bloków z ulic Prusa i Żeromskiego przez dwa tygodnie nie będą mieć ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży w poniedziałek zakręci kurki aby przerobić znajdującą się na Górce Zawadzkiej sieć cieplną.

Wyłączenie dotyczy bloków Prusa 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 17, 19 i Żeromskiego 1, 1A, 1B, 3, 3A, 5. Dotychczas były one zasilane przez tzw. węzeł grupowy, a teraz w każdym z nich powstanie indywidualny. Zgodnie z zapowiedziami MPEC ciepła woda do tych bloków ma powrócić 25 sierpnia.

Równolegle z wymianą armatury węzłów wymianie poddane zostały rurociągi rozdzielcze wraz z przyłączami. Nowa sieć w porównaniu do poprzedniego rozwiązania zapewnia minimalizację strat ciepła na przesyle jak również wyposażona jest w tzw. przewód alarmowy, który umożliwia lokalizację awarii bez konieczności rozkopywania terenu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę