Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nalot na bazary

Ukrainkę i dwie Białorusinki nielegalnie handlujące w Polsce zatrzymali celnicy na bazar w Łomży i Jedwabnem. Za karę, dwie z nich mają same opuścić Polskę, a w stosunku do trzeciej wystąpiono do wojewody o wydanie decyzji o jej wydaleniu z kraju. Okazało się, że kobieta już raz była zatrzymana przez celników i miała wyjechać z Polski, ale tego nie zrobiła.


Od początku lipca, w akcjach na terenie województwa podlaskiego, funkcjonariusze z Referatu Kontroli Legalności Pobytu i Zatrudnienia Cudzoziemców białostockiej Izby Celnej ujawnili 11 cudzoziemców, wykonujących pracę lub działalność handlową z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę