Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nie masz co robić? Zostań policjantem...

Deficyt pracowników dotyka co raz to nowe zawody. Brakuje informatyków, budowlańców, a teraz także policjantów. Wolne etaty czekają praktycznie we wszystkich komendach w regionie i aby je zapełnić właśnie ogłoszono dodatkowy nabór do pracy w policji. Swoje oferty mogą składać również ci, które w tym roku juz próbowali dostać się do policji ale oblali na testach.

W województwie podlaskim są trzy komendy miejskie i 11 komend powiatowych policji. W sumie służbę pełni w nich ponad 3 tys. policjantów i około 730 pracowników cywilnych. Niestety to za mało... Wolne etaty są dziś w każdej z komend także w Łomży, Kolnie Grajewie czy Zambrowie. I choć czujemy się bezpieczni – tak wynika z opracowanych na zlecenie policji ankiet, to zbyt mała liczba policjantów daje się we znaki samej policji stąd coraz częstsze nabory i niższe wymagania...  
W dodatkowym naborze, w którym termin przyjęcia do służby ustalono już na 10 września poszukiwane są przede wszystkim osoby z wykształceniem wyższym (prawo, administracja, ekonomia, psychologia, socjologia, informatyka), ale pod względem formalnym wystarczy wykształcenie średnie. Dokumenty można składać tylko do końca przyszłego tygodnia

Formularz kwestionariusza osobowego oraz druk oświadczenia można pobrać w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz w każdej komendzie miejskiej lub powiatowej, a nawet  ze strony internetowej .

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę