Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Burze i gradobicia...

Przed gwałtownymi burzami ostrzegają meteorolodzy. Zgodnie z najnowszym ostrzeżeniem nad teren województwa podlaskiego nadciąga aktywny front atmosferyczny. W województwie, a głównie nad jego częścią południową będą występowały burze, które lokalnie mogą być gwałtowne. Burzom towarzyszyć mogą intensywne opady deszczu i gradu oraz silny i porywisty wiatr, którego prędkość w porywach może dochodzić do 90 km/h.

Jak ostrzega Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz skutki zbliżającej się nawałnicy to połamane gałęzie, utrudnienia w komunikacji, uszkodzenia budynków, straty w uprawach rolnych, zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych, a także zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów i pożary.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę