Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Trzy osoby zabite w nocnym wypadku na „ósemce”

Do tragicznego wypadku doszło 20 minut po godzinie 2 na drodze Białystok - Augustów tuż przed Popiołówką. Zderzyła się tu litewska ciężarówka z polskim busem. W wypadku zginęli obaj kierowcy oraz pasażerka busa. Drugi podróżujący fiatem ducato mężczyzna został przewieziony do białostockiego szpitala. Jak relacjonuje nadkom. Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku potężna siła uderzenia zmiażdżyła i porozrywała samochody, ofiary trzeba było wycinać z wraków pojazdów.


Ze wstępnych, policyjnych ustaleń wynika, że daf na litewskich numerach rejestracyjnych przewożący płyty wiórowe jechał w kierunku Augustowa. Z przeciwnego kierunku nadjechał fiat ducato z przyczepką, którym podróżowały trzy osoby – 26-letnia mieszkanka Augustowa i dwóch mężczyzn. Policjanci pracujący na miejscu tej drogowej tragedii ustalili, że w czasie zdarzenia była duża mgła, która z pewnością mocno utrudniała widoczność.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę