Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zapobiegli tragedii?

Autokar firmy, której autokar miał dziś wypadek we Francji, kilka miesięcy wcześniej prowadzili pijani kierowcy. Jak przypominają policjanci w czerwcu zatrzymano ich w Łomży po telefonie od jednej z zaniepokojonych pasażerek. Okazało się, że u 39-letniego kierowcy autobusu alkomat wskazał wówczas promil alkoholu, u jego zmiennika - blisko 3,5 promila.

Autokar jechał wtedy kursem do Londynu. Nim samochód zatrzymali policjanci pijany kierowca zdołał przejechać ok. 70 km z Białegostoku do Łomży. Jak poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński, kierowca, który prowadził wtedy autokar, skazany został przez sąd na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata, roczny zakaz prowadzenia pojazdów i 500 zł grzywny.

Przypomnijmy w dzisiejszym porannym wypadku w pobliżu Dunkierki we Francji zginęły trzy osoby, a 25 zostało rannych. Autokar firmy z Zamościa przewrócił się zjeżdżając  z autostrady. W chwili wypadku panowały złe warunki atmosferyczne, padał deszcz - podała francuska policja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę