niedziela, 13 października 2019 napisz DONOS@

Pijany poderżnął gardło psu, bo ten za głośno szczekał

Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który zabił swojego psa, bo zwierzak głośno szczekał, a on nie mógł spać – podała na swojej stronie internetowej Gazeta Wyborcza Białystok. Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 17. Gdy mundurowi zatrzymywali mężczyznę, ten miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak podaje serwis gazeta.pl ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna już od dłuższego czasu skarżył się na hałasującego psa. W poniedziałek po południu, wziął nóż i poszedł do kojca gdzie czarny kundel był przetrzymywany. Chwycił go za gardło i je poderżną. Rana była tak głęboka, że uszkodziła krtań i tchawicę. Pies zdechł chwilę po zajściu.
Gdy mężczyzna wytrzeźwieje policjanci chcą mu przedstawić zarzut zabicia psa ze szczególny okrucieństwem. Grozi za to do dwóch lat więzienia.

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę