Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany poderżnął gardło psu, bo ten za głośno szczekał

Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który zabił swojego psa, bo zwierzak głośno szczekał, a on nie mógł spać – podała na swojej stronie internetowej Gazeta Wyborcza Białystok. Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 17. Gdy mundurowi zatrzymywali mężczyznę, ten miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak podaje serwis gazeta.pl ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna już od dłuższego czasu skarżył się na hałasującego psa. W poniedziałek po południu, wziął nóż i poszedł do kojca gdzie czarny kundel był przetrzymywany. Chwycił go za gardło i je poderżną. Rana była tak głęboka, że uszkodziła krtań i tchawicę. Pies zdechł chwilę po zajściu.
Gdy mężczyzna wytrzeźwieje policjanci chcą mu przedstawić zarzut zabicia psa ze szczególny okrucieństwem. Grozi za to do dwóch lat więzienia.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę