Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelne rany zadały psy

21-latek z Małego Płocka zginął w w Jeziorku od ran zadanych przez psy – wynika z sekcji zwłok. Na ciele mężczyzny nie stwierdzono żadnych innych obrażeń. Jak ustalili specjaliści śmiertelne było przerwanie przez psy tętnicy lewego ramienia. W wyniku tych obrażeń mężczyzna wykrwawił się.

Przypomnijmy do tragicznego w skutkach pogryzienia młodego człowieka przez dwa owczarki niemieckie doszło w nocy z soboty na niedzielę na placu przed dyskoteką w Jeziorku. Poszarpane ciało 21-latka znaleziono rankiem. Wezwani na miejsce lekarze z karetki pogotowia mimo podjęcie reanimacji nie zdołali go jednak uratować.       
Dotychczas nie ustalono jak znalazł się na zamkniętym placu po którym biegały psy. Właściciel dyskoteki twierdzi, że po zamknięciu lokalu, nim wypuszczono psy, teren wokół lokalu został sprawdzony przez pracowników ochraniających dyskotekę. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę