Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Słyszała jak psy zaatakowały 21-latka?

Do tragicznego w skutkach pogryzienia młodego człowieka przez psy w Jeziorku doszło najprawdopodobniej w niedzielę około godziny 4 rano wynika z dotychczasowych ustaleń policji. Ujadanie psów i krzyki słyszała jedna z mieszkanek okolicznych domów. Kobieta dzwoniła nawet na posterunek policji w Piątnicy, ale ten był już zamknięty. Jak podkreśla Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji, w nerwach nie zadzwoniła natomiast na alarmowy numer policji 997.

Przypomnijmy pogryzionego przez psy 21-latka znaleziono w niedzielę o godzinie 7 rano na zamkniętym placu przed dyskoteką w Jeziorku. Zaatakowały go dwa wilczury, które właściciel wypuszcza na plac po zamknięciu lokalu. Gdy znaleziono 21-latka jeszcze żył, ale lekarze pogotowia, którzy przyjechali na miejsce nie zdołali go uratować - zmarł na skutek licznych obrażeń.
Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 21-latek z Małego Płocka przyjechał na dyskotekę wraz z grupa przyjaciół i razem mieli z niej jechać do domu. Wyjazd zaplanowano około godziny 3 w nocy, ale w umówionym miejscu nie było 21-latka. Efektu nie przyniosły także poszukiwania go na dyskotece i wokół niej, wobec czego koledzy odjechali...
Policjanci przesłuchali także jedną z mieszkanek Jeziorka, która mogła słyszeć tragiczne zdarzenie. Jak podkreśla Krzysztof Leończak około godziny 4 rano kobieta słyszała głośne ujadanie psów i krzyki. Kobieta próbowała nawet wezwać na miejsce policję. Zadzwoniła na posterunek w Piątnicy, ale nikt tam telefonu nie odebrał, bo jak wyjaśnia Leończak posterunek nocą jest zamknięty.
- Zdenerwowana nie zadzwoniła na alarmowy numer 997, lecz zamknęła okno aby nie słyszeć tego hałasu – podkreśla Leończak.
Z ustaleń policji wynika, że młodzieniec w chwili tragicznego zdarzenia mógł być pod wpływem alkoholu. Dotychczas nie ustalono jak znalazł się na zamkniętym placu po którym biegały psy.
Jutro rano ma odbyć się sekcja zwłok 21-latka.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę