Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

W drodze do Królowej...

Już szósty dzień idą do Częstochowy pątnicy z Łomży. W 23. Pieszej Pielgrzymce Łomżyńskiej na Jasną Górę idzie łącznie 678 pielgrzymów. Najliczniejsza jest grupa żółta, która tworzą pielgrzymi z Łomży i Piątnicy. Przed oblicze Matki Bożej Królowej Polski idzie w niej 116 osób.

Pątnicy z Łomży zbliżają się do półmetka. Z Łomży wyszli w minioną środę rano i przeszli już blisko 200 km.  Wczoraj zawędrowali do Piotrowic w Parafii Warszawie na terenie diecezji siedleckiej. Pielgrzymka nocuje tu już od 14 lat. Podczas pielgrzymowania w Kołbieli pątnicy z Łomży spotkali się na odpoczynku z pielgrzymką białostocką.  
Dziś pielgrzymi mają dojść do Grzegorzewic, koło Warki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę