Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Więcej pracy prokuratorów

Przez pierwsze sześć miesięcy tego roku do Prokuratury Rejonowej w Łomży wpłynęło 2216 spraw karnych. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego ilość spraw, którymi musieli zajmować się łomżyńscy prokuratorzy wzrosła o ponad 26%. W skali okręgu łomżyńskiego wzrost był mniejszy - wyniósł 11%. Z danych prokuratorskich wynika, że aktami oskarżenia kończy się jednak co trzeci z nich, a większość spraw kończy się umorzeniem i odmową wszczęcia postępowania.


W I półroczu 2007 roku sądy I instancji osądziły ogółem 1788 osoby, wobec których prokuratorzy prokuratur okręgu łomżyńskiego skierowali akty oskarżenia. W tej grupie znajduje się 20 osób  uniewinnionych. Najwięcej osądzonych i uniewinnionych było w Prokuraturze Rejonowej w Łomży. Tu wyroki zapadły wobec 604 osób, przy czym w stosunku do 10 sądy orzekły uniewinnienia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę