Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zaczęli budwę ronda

O poranku faktycznie ruszyły prace przy przebudowie skrzyżowania ulic Zawadzkiej i Księcia Janusza. Kilka minut po 6.00 pracownicy PBK zamknęli ruch na tym skrzyżowaniu. Kierowcy jadący ulicą Zawadzka muszą korzystać z objazdu. Znacznie większe utrudnienia dotykają jednak mieszkańców okolicznych osiedli.

tak ma wyglądać nowe rondo
tak ma wyglądać nowe rondo
Zarówno z osiedla Górka Zawadzka ŁSM jak i ze znajdującego sie po przeciwnej stronie ulicy Zawadzkiej osiedla SM Perspektywa nie ma można wjechać na remontowane skrzyżowanie, ani na utworzony objazd. Mieszkańcy bloków z ulic Żeromskiego i Staffa aby wyjechać z osiedla będą musieli kierować się na ulicę Bema ewentualnie Prusa, a mieszkańcy Księcia Janusza w kierunku ulic Kasztelańskiej lub Księżnej Anny.

Utrudnienia te potrwają trzy miesiące, bo tyle ma powstawać nowe rondo.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę