Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zatrzymajmy się na minutę – apeluje wojewoda

Główne zdjęcie
Mały Powstaniec

W związku z 63 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, ze specjalnym apelem do mieszkańców województwa wystąpił wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski. „Powstanie Warszawskie - to chlubna karta w dziejach narodu polskiego” – napisał wojewoda. Wezwał też do godnego uczczenia tej rocznicy.


O godzinie 17.00, na terenie województwa podlaskiego zostaną włączone syreny alarmowe. Wojewoda wzywa, aby w tym czasie zatrzymać się na jedną minutę i chwilą refleksji uczcić bohaterów, którzy polegli walcząc o wolność i niepodległość Ojczyzny.

zobacz: Muzeum Powstania Warszawskiego


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę