Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Domorosły fałszerz...

Podrabiana banknoty i sprzęt na którym były wytwarzane zabezpieczyli dziś łomżyńscy policjanci. Okazało się, że pieniądze podrabiał na komputerze domowym 16-letni Adam K. Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży, zabezpieczono gotowe do wydruku pliki komputerowe, a także 11 fałszywych banknotów.

W mieszkaniu 16-latka znaleziono siedem podrobionych banknotów 50 zł i cztery 20 zł. Policjanci na razie nie wiedzą, czy fałszywe pieniądze zostały wprowadzone do obiegu.
- Właśnie to jest w tej chwili sprawdzane – mówi Leończak.
Rzecznik policji dodaje, że rodziców 16-latka nie było w domu. Oboje przebywają za granicą, a młodzieńcem opiekowała się jego pełnoletnia siostra.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę