Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

„Koalicyjna” bitwa o stołki w łomżyńskim ARiMR

Główne zdjęcie
Tomasz Gan i Andrzej Lepper

Samoobrona traci kolejnych ludzi na stołkach... Właśnie został odwołany Tomasz Gan dyrektor Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Nowym dyrektorem został popierany przez PiS Bogdan Domagała, którego z Agencji wyrzucił ...Gan, gdy po uzupełniających wyborach do sejmiku władzę w województwie przejęła koalicja PiS PSL.

Tomasz Gan był dyrektorem ARiMR w Łomży przez dwa miesiące. Funkcję objął 1 czerwca 2007 roku. Wówczas to Gan zastąpił na tym stołku Domagałę, który pełnił obowiązki dyrektora oddziału.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę