Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijani kierowcy ciężarówek jadą przez Łomżę

Dwóch pijanych kierowców Tirów, w ciągu tygodnia, zatrzymali w Łomży inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku. Wczoraj zatrzymano pijanego kierowcę ciągnika siodłowego wraz z naczepą, który z 20 tonami ładunku ołowiu jechał z Rosji do Niemiec. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał 1,5 promila alkoholu we krwi.

Jak informuje WITD jego inspektorzy pełniący służbę na punkcie kontrolnym w Łomży, otrzymali informację, że drogą krajową nr 61 od strony Stawisk w kierunku Łomży porusza się ciężarówka, której sposób prowadzenia może sugerować, że kierowca jest śpiący lub w stanie nietrzeźwym. Inspektorzy zatrzymali podejrzany pojazd do kontroli. Pojazd należał do polskiego przewoźnika a kierował nim polski kierowca. Po otwarciu kabiny kierowcy, inspektorzy poczuli woń alkoholu. Kierowca odmówił poddania się badaniom na zawartość alkoholu. Inspektorzy wezwali policjantów i przekazali im kierowcę wraz z pojazdem i dokumentami do dalszych czynności. Po rozmowie z policjantami kierowca poddał się badaniom - stwierdzono 1,5 promila alkoholu we krwi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę