Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o burzach

Do północy przejdzie nad regionem front aktywny atmosferyczny. Synoptycy ostrzegają przed burzami, które lokalnie mogą być bardzo gwałtowne. Krótkotrwałe aczkolwiek intensywne opady deszczu mogą wynieść nawet do 30 litrów wody na metr kwadratowy. Poza tym możliwe są także gradobicia...

Nawałnicy będzie towarzyszył silny wiatr w porywach do 70-90 km/godz. Jak podaje Wojciech Lider dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku skutkami przejścia nawałnicy mogą być połamane gałęzie, utrudnienia w komunikacji, uszkodzenia budynków, straty w uprawach rolnych, a także zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów i zagrożenie pożarowe.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę