Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Odnaleźli topielca

Łomżyńscy strażacy wyciągnęli z Narwi ciało 43 letniego mężczyzny. Mieszkaniec Drogoszewa utopił się wczoraj wieczorem w okolicach wsi Rybaki koło Czartorii. Jak podkreśla Ireneusz Denysiuk z-ca Komendanta Miejskiej PSP w Łomży, wczoraj mimo niemal dwugodzinnych poszukiwań płetwonurkom nie udało się odnaleźć topielca. Dziś gdy strażacy dotarli na miejsce tragedii ciało mężczyzny było już na powierzchni wody. 43-latek był zaczepiony o linę holowniczą na środku rzeki. To już 17 osoba, która od początku maja straciła życie w wodach województwa podlaskiego.

Strażacy rozpoczęli poszukiwania topielca wczoraj wieczorem. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna wszedł do rzeki z zamiarem przepłynięcia na drugi brzeg, ale tam jednak nie dopłynął... Specjalny grupa płetwonurków z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Łomży wczoraj wieczorem przeszukała około 10 tys. m.kw. dna rzeki, ale ciała mężczyzny nie znaleziono. Akcję przerwano, gdy zrobiło się ciemno. Dziś strażacy powrócili na miejsce tragedii z zamiarem dalszego przeszukiwania dna rzeki, ale nie było to już konieczne. Ciało mężczyzny unosiło się na środku rzeki. Gdy dopłynęli do niego strażacy okazało się, ze 43-latek był zaczepiony o linę holowniczą, która znajdowała się w Narwi.

43-latek utopił się niemal w tym samym miejscu, w którym w miniony poniedziałek (16 lipca) utopił się 27-letni mieszkaniec Piątnicy. Jego ciała odnaleziono dopiero po dwóch dniach, kilka kilometrów dalej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę