Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kolejna śmierć w Narwi?

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Kolejnego topielca poszukiwali wieczorem w Narwi w okolicach wsi Rybaki koło Czartorii łomżyńscy strażacy. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna wszedł do rzeki z zamiarem przepłynięcia na drugi brzeg. Nikt jednak z drugiej strony rzeki się nie pojawił. Specjalny grupa płetwonurków z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Łomży poszukiwała topielca wczoraj wieczorem przez ponad dwie godziny. Akcje przerwano gdy zrobiło się ciemno. Dziś strażacy mają powrócić by ponownie przeszukiwać rzekę.


Akcja prowadzona jest niemalże w tym samym miejscu, w którym w miniony poniedziałek (16 lipca) utopił się 27-letni mieszkaniec Piątnicy. Także jego ciała długo nie można było odnaleźć. Strażacy podkreślają, że nurt Narwi w tym miejscu jest bardzo silny i szybko może przenieść ciało ludzkie pod powierzchnią wody nawet kilometry dalej.

Jeśli informacje o utonięciu się potwierdzą będzie to już 17 osoba w województwie podlaskim, która od początku maja straciła życie w wodzie. Porównywalnie w roku ubiegłym takich tragicznych wypadków było 20.

Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej utonięć ma miejsce na "dzikich plażach" i niestrzeżonych kąpieliskach, tam gdzie nie ma ratowników.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę