poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Kolejna śmierć w Narwi?

Kolejnego topielca poszukiwali wieczorem w Narwi w okolicach wsi Rybaki koło Czartorii łomżyńscy strażacy. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna wszedł do rzeki z zamiarem przepłynięcia na drugi brzeg. Nikt jednak z drugiej strony rzeki się nie pojawił. Specjalny grupa płetwonurków z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Łomży poszukiwała topielca wczoraj wieczorem przez ponad dwie godziny. Akcje przerwano gdy zrobiło się ciemno. Dziś strażacy mają powrócić by ponownie przeszukiwać rzekę.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Akcja prowadzona jest niemalże w tym samym miejscu, w którym w miniony poniedziałek (16 lipca) utopił się 27-letni mieszkaniec Piątnicy. Także jego ciała długo nie można było odnaleźć. Strażacy podkreślają, że nurt Narwi w tym miejscu jest bardzo silny i szybko może przenieść ciało ludzkie pod powierzchnią wody nawet kilometry dalej.

Jeśli informacje o utonięciu się potwierdzą będzie to już 17 osoba w województwie podlaskim, która od początku maja straciła życie w wodzie. Porównywalnie w roku ubiegłym takich tragicznych wypadków było 20.

Z policyjnych statystyk wynika, że najwięcej utonięć ma miejsce na "dzikich plażach" i niestrzeżonych kąpieliskach, tam gdzie nie ma ratowników.
190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę