Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca wiózł 40-osobową wycieczkę

Dziś od godziny 6:00 policjanci z województwa podlaskiego razem z inspektorami transportu drogowego prowadzą działania „BUS”. W trakcie kontroli sprawdzany jest stan techniczny pojazdów, zapisy w tachografach, a przede wszystkim trzeźwość kierowców. Około godziny 9:30 na jednym z punktów kontrolnych Augustowie na ciągu krajowej drogi nr 8 policjanci zatrzymali do kontroli estoński autokar. Jechała nim 40-osobowa grupa wracająca z wycieczki po Europie. W trakcie sprawdzania trzeźwości 34-letnigo kierowcy okazało się, że jest on pijany. Alkomat wykazał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Estończyk tłumaczył się, że wczoraj wieczorem wypił 3 piwa. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do sądu. Najdziwniejsze jest to, że zmiennik, który jechał obok niego był trzeźwy.  Akcja "BUS" potrwa do dodziny 22.00 - podkreśla nadkom. Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę