Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Przygotowują się do budowy...

Główne zdjęcie
Tak będzie wyglądało nowe łomżyńskie rondo

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się prace związane z budową nowego ronda w Łomży. Powstanie ono u zbiegu ulic Księcia Janusza I, Zawadzkiej i Żeromskiego. PBK Łomża, firma która wygrała przetarg na wykonanie inwestycji, dziś rozpoczęła prace przygotowawcze. Utrudnienia w ruchu, spowodowane inwestycją na jednej z głównych ulic miasta potrwają co najmniej trzy miesiące.

Nowe rondo przy „Stokrotce” będzie ósmym w Łomży. Do jego budowy przymierzano się już od kilku lat. Koszt całej inwestycji wyniesie ponad 1,6 mln zł, a pieniądze w połowie pochodzą z tzw. offsetu - ponad 790 tys zł wpłacił na konto miasta inwestor, który buduje centrum handlowe nieco dalej przy skrzyżowaniu Zawadzkiej i Piłsudskiego.
Nowe rondo połączy ulicę Zawadzką z ulicami: Księcia Janusza, Prusa, Żeromskiego i Staffa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę