Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zmiany w Kościele

Na stronie internetowej Kurii Łomżyńskiej opublikowano komunikat dotyczący zmian personalnych jakie zaszły i zajdą w najbliższym czasie w Kościele Łomżyński. Są tam m.in. nominacje proboszczowskie, ale te nie dotyczą bezpośrednio Łomży, są zmiany wśród wikariuszy, a także w niektórych instytucjach kościelnych. Biskup łomżyński powołał np. nowego dyrektora administracyjnego w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży i nowego Notariusza Sądu Biskupiego.

Większość zmian wejdzie w życie dopiero 25 sierpnia. Wówczas to m.in. ks. Mariusz Chmielewski obejmie funkcję Notariusza Sądu Biskupiego w Łomży, a ks. Robert Śliwowski dyrektora administracyjnego w WSD.  Dotychczasowy dyrektor administracyjny seminarium  ks. Dariusz Dąbrowski będzie koordynatorem ds. pozyskiwania środków finansowych z funduszy strukturalnych UE i Prezesem Zarządu Katolickiego Centrum Informacji Europejskiej – dotychczas ks. Dąbrowski łączył te funkcje z byciem dyrektorem w seminarium. Poza tym  ks.  Jarosław Świderek – dotychczasowy wikariusz parafii pw. NMP Częstochowskiej i zastępca redaktora naczelnego Tygodnika Diecezji Łomżyńskiej “Głos Katolicki”, przechodzi do parafii w Wyszkowie.

    Więcej o zmianach personalnych w Kościele Łomżyńskim na internetowej stronie Kurii www.kuria.lomza.pl
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę