Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Pięć lat za pastucha, który zabił

Nawet pięć lat może spędzić w więzieniu Bogdan M. - mieszkaniec Wizny, który podłączył elektrycznego pastucha pod napięcie 230 woltów podczas gdy przepisy mówią, że napięcie to nie może być większe niż 30 woltów. W niedzielne popołudnie pastuch ten poraził 32-latka, który przypadkowo go dotknął. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie zmarł po kilku godzinach.

Właściciel łąki i elektrycznego pastucha Bogdan M.  tłumaczył policjantom, że zwiększył napięcie w ogrodzeniu, bo chciał tylko odstraszyć ludzi depczących mu trawę. Mężczyzna trafił do aresztu. Prokuratura postawiła mu zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę