Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.krzyz.4lomza.pl

Augustowskie lato...

Słońce, jezioro, las, zabawa i... słowo Boże. Organizowane przez łomżyńską parafię pw. Krzyża Świętego w Łomży „Wakacje z Panem Bogiem” w ośrodku „Cordis” na augustowskim Lipowcu cieszą się coraz większym powodzeniem wśród młodych łomżan. W tym roku, w trzech turnusach, wypoczywać będzie tu grubo ponad dwieście dzieci.

Od razu trzeba powiedzieć, że nie jest to słodkie „nieróbstwo”. „Wakacje z Panem Bogiem” to przede wszystkim obozy rekolekcyjno - wypoczynkowe. Realizowany w tym roku program opiera się na rozważaniu Dekalogu. Każdego dnia dzieci spotykają się ze słowem Bożym w czasie Mszy św., na spotkaniach w grupach formacyjnych, wreszcie na zajęciach z liturgii i śpiewu.
Choć dzieci same muszą zadbać o porządek w swoich pokojach i całym ośrodku, trudno znaleźć kogoś, kto by rozpaczał z tego powodu. Świadczyć o tym może choćby zaangażowanie jaki ujawnia się we współzawodnictwie w konkursie o nazwie „Czyścioszek”.
Organizatorzy pamiętają jednak, że wakacje, to przede wszystkim czas odpoczynku...  W programie kolonii codziennie przewidziane są jakieś atrakcje - spacer po Augustowie, wyprawa do pobliskiego sanktuarium w Studziennicznej, bieg patrolowy, wyjście na plażę przy ładnej pogodzie, konkursy i zabawy, a wreszcie chrzest obozowy. Wszystko sprawia, że obóz w Lipowcu jest przede wszystkim radosny...

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę