Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pastuch pod (za)wysokim napięciem

Nietypowy wypadek wydarzył się wczoraj na łące w okolicy Wizny. Mężczyzna przechodząc nad rozciągniętym tam elektrycznym pastuchem, został porażony prądem. Jak podaje serwis wspolczesna.pl 32-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala. Okazało się, że pastuch został podłączony do prądu o napięciu 220 V, zamiast (jak mówią przepisy) 22-30 V.

Właściciel pastucha, który podłączył go do za wysokiego napięcia został zatrzymany przez policję i doprowadzony na przesłuchanie – podaje na swojej stronie internetowej Współczesna.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę