Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Złodzieje zatrzymani

Grupę złodziei rozbili łomżyńscy policjanci pod koniec ubiegłego tygodnia. Z sześciu zatrzymanych mężczyzn, dwóch zostało przez sąd aresztowanych tymczasowo na trzy miesiące. Jak wyjaśnia Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży podinspektor Piotr Klima grupa zajmowała się przede wszystkim kradzieżami. Działali na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego, a szczególnie mocno dawali się we znaki mieszkańcom okolic Wizny.

Złodzieje włamywali się do domów w budowie i domków letniskowych i wynosili z nich wszystko co miało większą wartość. Wpadli, gdy policjanci zatrzymali samochód którym przewozili łupy. Po przeszukaniu okazało się, że są w nim przedmioty z kilku okradzionych domów. W piątek trwały zatrzymania kolejnych członków grupy. Aby aresztować jednego z nich policjanci potrzebowali pomocy strażaków, a właściwie ich drabiny. Mężczyzna zamknął się w mieszkaniu na piętrze jednego z bloków przy ulicy Browniewskiego w Łomży. Jak wyjaśnia podinspektor Klima mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi dlatego policjanci zdecydowali się na wejście siłowe – także przez okno. Zatrzymani mężczyźni mają od 18 do 25 lat. Dwóch najaktywniejszych trafiło do tymczasowego aresztu, wobec pozostałej czwórki zastosowano dozór policyjny.
Sprawa jest rozwojowa. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań osób powiązanych z tą grupą.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę