Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Upał...

Przez najbliższe dwa dni będą dokuczały nam upały. Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białystok ostrzega, że na terenie województwa podlaskiego prognozowana jest temperatura od 30 do 33 st., lokalnie na krańcach południowych nawet do 34 st. W nocy z poniedziałku na wtorek nieco chłodniej - temperatura minimalna osiągnie 17-20 st.


Wysoka temperatura data się we znaki przede wszystkim ludziom starszym, chorującym przewlekle  na serce, nerki i astmę. Nasilą się także uszkodzenia asfaltowych nawierzchni dróg, i wzrośnie zagrożenie pożarowe.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę