Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 stycznia 2022 napisz DONOS@
211220123502.png

Uwaga na pijanych ... na chodniku

Zwykle informujemy o pijanych za kierownicą. Tym razem niebezpieczeństwo na drodze sprowadził pijany pieszy. Kilka minut po 22.00 samochód osobowy marki Renault jadący Aleją Piłsudskiego potrącił pieszego. Według świadków pieszy nagle wtargnął na jezdnię, a kierujący samochodem nie miał szans zahamować. Droga hamowania wskazuje, ze jechał prawidłowo. Według świadków pieszy wcześniej na trawniku razem z kolegami pił alkohol. Jeden z kompanów poszkodowanego miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Poszkodowany został przewieziony do łomżyńskiego szpitala, stan jego zdrowia jest nieznany.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę