Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.tvp.pl

Brakuje półkolonii w Łomży

W tym roku ani jedna szkoła w Łomży nie organizuje półkolonii dla dzieci. Dyrektorzy twierdzą, że najmłodsi nie chcą w wakacje przychodzić do miejsc, które kojarzą się z nauką. Tymczasem codziennie tłoczno jest na letnich zajęciach w Centrum Katolickim. Przychodzi tam setka dzieci.


 Centrum Katolickie w Łomży tętni życiem przez cały dzień. Czas jest wypełniony. Instruktorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Jak mówi Agnieszka Kenigsman, koordynator zajęć w Centrum Katolickim w Łomży – Dużo dobrej zabawy, nauka śpiewu, kurs tańca, zajęcia plastyczne, wycieczki, gdy jest ładna pogoda. Jak dodaje ks. Andrzej Godlewski, proboszcz parafii Krzyża Świętego w Łomży – Ważne jest, aby te dzieci, które spędzają wakacje w mieście, oderwać od internetu, telewizji, klatek.

W Centrum znajdują się nawet chętni do nauki języków obcych. Nikt się nie nudzi.

Tymczasem w szkołach pustki. Żadna placówka nie organizuje półkolonii. Dawniej były, ale teraz nie ma zainteresowania tą formą zajęć.

Radna Agata Gołaszewska uważa, że budynki i baza sportowa szkół powinny być wykorzystywane przez cały rok.

Tak więc teraz opiekę i rozrywkę najmłodszym zapewnia Centrum Katolickie.

źródło: Obiektyw

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę