Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczna jazda

Główne zdjęcie
2 kwietnia 2007, 2 osoby zginęło w wypadku w Kobylinie na drodze 61

79 osób zginęło, a 660 zostało rannych w 513 wypadkach, które w pierwszym półroczu 2007 roku wydarzyły się na drogach województwa podlaskiego. Poza tym od stycznia do końca czerwca odnotowano także blisko 6600 kolizji. Z danych policji wynika, że do wypadku lub kolizji dochodziło tu średnio co 40 minut. W porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego liczba zdarzeń drogowych wzrosła o 15 procent.


Jak podaje podinsp Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP choć odnotowano znaczny wzrost wypadków i kolizji liczba ofiar śmiertelnych nieznacznie spadła. W ubiegłym roku na drogach województwa w pierwszych sześciu miesiącach zginęły 83, a  w tym roku 79 osób.
Z olicjalnych statystyk wynika, że co siódmy śmiertelny wypadek wydarzył się na trzech głównych drogach regionu -  nr „8”, „19” i „61”.
Na tej ostatniej – przebiegającej przez Łomżę - w pierwszym półroczu 2007 roku wydarzyło się 21 wypadków w których sześć osób zginęło. Na krajowej „8” w tym czasie doszło do  31 wypadków, a 9 osób straciło życie.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę