Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Wielodzietna rodzina straciła dach nad głową

We wtorek wieczorem, płomienie ognia strawiły dach i część wyposażenia domu, w którym mieszkało kilkanaście osób. Strażacy wstępnie straty oszacowali na ok. 20 tys zł, ale budynek nie nadaje się do zamieszkania. Pozbawiona dachu nad głową rodzina z czternaściorgiem dzieci noc spędziła u kuzynów...

Pożar w miejscowości Wyrzyki oddalonej o ok. 7 km od Łomży wybuchł kilkanaście minut po godzinie 19.00. Gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy strażaków ogień obejmował już praktycznie całe poddasze budynku mieszkalno-gospodarczego.   
W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy strażaków z jednostek OSP i jedna PSP z Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę