Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Ciepła kąpiel dziś, albo w piątek

Przez trzy dni większość mieszkańców Łomży nie będzie miała ciepłej wody. To zasługa Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, które od jutra (wtorek 10 lipca) do czwartku (12 lipca) będzie wykonywało prace remontowo-konserwatorskie w ciepłowni miejskiej.

W tym czasie wymieniony będzie główny licznik ciepła, zawory na głównych „ciepłostradach” wychodzących z zakładu i wykonany rutynowy przegląd komina od wewnątrz.
Jak wyjaśnia Ryszard Fiedorowicz wiceprezes MPEC to dzięki połączeniu trzy trzech zadań w jednym terminie przerwa w dostawie ciepłej wody do mieszkań będzie tak krótka. Dodaje, że prace są planowe i niezbędne i dzięki ich przeprowadzeniu unikniemy mamy szansę uniknięcia niemiłych awarii w sezonie grzewczym.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę