Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Brawura i alkohol

Około 23.30 w sobotę na Al. Legionów w Łomży kierujący samochodem Ford Transit wykonując manewr wyprzedzania otarł się o jadący prawidłowo samochód osobowy marki BMW i następnie uderzył w lewy bok przejeżdżającego obok innego samochodu osobowego także BMW. Kierujący samochodem, z którym zderzył się z Transitem został zabrany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu we krwi kierującego Fordem Transitem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę