Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Od porażenia prądem padło 15 krów

Główne zdjęcie
fot. Guziec / 4lomza.pl

15 krów padło porażonych prądem w miejscowości Dzieżbia pod Stawiskami w powiecie kolneńskim. Weterynarze walczą o uratowanie kolejnych ośmiu. Do zdarzenia doszło około godziny piątej rano. Zwierzęta zostały porażone prądem, gdy na linię energetyczną doprowadzającą prąd od słupa niskiego napięcia do gospodarstwa spadła złamana przez wiatr gałąź.

fot. Guziec / 4lomza.pl
fot. Guziec / 4lomza.pl
O zdarzeniu PAP poinformował Andrzej Piekarski z Zakładu Energetycznego Białystok SA. Przyczyny wypadku bada już specjalna komisja Zakładu .
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę