Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Strażacy ratowali bociany

Deszczowa i wietrzna aura daje się we znaki ludziom, ale także zwierzętom... W Żebrach pod Śniadowem podmuch wiatru przewrócił drzewo, na którym znajdowało się bocianie gniazdo z młodymi. Na ratunek bocianim malcom pospieszyli łomżyńscy strażacy...


W zniszczonym gnieździe były trzy młode bociany. Ptaki nie potrafiły jeszcze lata, toteż wraz drzewem spadły na ziemię. Na szczęście w wypadku nieznacznie ucierpiał tylko jeden ptak. Bocian  miał uszkodzoną nogę i jego strażacy zawieźli do weterynarza. Po dwóch innych bocianach nie widać było żadnych oznak uszkodzeń ciała...  Gdyby nie zniszczone gniazdo i drzewo na którym ono się znajdowało ptaki mogłyby wracać „do domu”. Łomżyńscy strażacy i na to jednak znaleźli sposób. Okazało się, że w pobliżu znajduje się drugie bocianie gniazdo i że ono jest puste... i właśnie w nim przygotowano dla ptaków nowy „dom”. Podobno już po chwili w gnieździe tym zjawili się także zaniepokojeni rodzice malców.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę