Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skuterem w busa

Dwoje nastolatków trafiło do szpitala w Łomży po tym jak skuter którym jechali zderzył się z busem. Do wypadku doszło wczoraj po południu na drodze pomiędzy Podgórzem a Wygodą. Skuter, którym kierował 16-letni kierowca skręcając w polną drogę został uderzony przez wyprzedzającego go Forda Transita.


Kierujący skuterem 16 latek z wstrząśnieniem mózgu i ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do  szpitala w Łomży. Znacznie powazniejszych obrażeń doznał jego pasażer. O dwa lata młodszy brat  ze stwierdzonymkrwiakiem śródczaszkowym został przewieziony do Szpitala Klinicznego w Białymstoku.
Jak podają policjanci do wypadku doszło z winy kierującego suterem. Przed manewrem skretu nie włączył wcześniej sygnalizacji, że będzie go wykonywał.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę