Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Idzie nawałnica

Meteorolodzy z białostockiego Biura Prognoz ostrzegają przed zbliżającymi się intensywnymi opadami deszczu, a nawet burzami i gradobiciem. Począwszy od dzisiejszej nocy w ciągu doby może spaść nawet do 60 litrów wody na metr kwadratowy. Związku z prognozowanymi, intensywnymi opadami deszczu przewiduje się tez lokalne wzrosty stanu wody, a nawet możliwość wystąpienia podtopień.


Deszcze nad region nadciągną już nocą. Opady mogą być nawet bardzo intensywne. Ponadto będzie wiał silny wiatr zachodni i północno-zachodni o średniej prędkości 40-55 km/h, w porywach do 70 km/h. Jutro w ciągu dnia zarówno intensywność opadów jak i prędkość wiatru mają stopniowo słabnąć.
Należy się spodziewać zalania piwnic, utrudnień komunikacyjnych i lokalnych podtopień.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę