Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadkowa środa

Główne zdjęcie
wypadek na Rondzie Solidarności, Łomża, 21:45, 4 lipca 2007

Jedna osoba zginęła a 15 zostało rannych w sześciu wypadkach jakie wydarzyły się wczoraj po południu na drogach w regionie. Najwięcej ofiar odnotowano w wypadku który około godz 19. 00 wydarzył się w miejscowości Przechody koło Grajewa. Prowadzone przez pijanego kierowcę Audi 80 wypadło z zakrętu. W samochodzie łącznie podróżowało pięciu mężczyzn. Na miejscu zginął jeden z nich, a czterech pozostałych, w tym kierowca, trafiło do szpitala. Tam okazało się, że wszyscy ranni są pijani – podkreśla sierżant Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

 Czarna seria rozpoczęła się o godzinie 13.00 w okolicach Rajgrodu. 84-latek prowadząc Opla Astrę z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi, zjechał na pobliskie pole uprawne i wpadł do znajdującego się tu rowu melioracyjnego. Kierowcę z miejsca zdarzenia zabrała karetka pogotowia.
Pół godziny później w Piątnicy kierowca VW Transportera skręcając w droge w kierunku Jeziorka nie ustapił pierszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzneia z jadącym od strony Wizny Oplem Astrą. Trzy osoby jadące osobówką trafiły do szpitala.
Około godziny 17.00 niedaleko Ciechanowca Belg kierujący osobowym BMW wypał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Cztery osoby jadące w samochodzie zostały ranne i przewieziono je do szitala.
Następnym wypadkiem był ten z miejscowości Przechody. Tu pijany – mający blisko 2,5 promila alkoholu - kierowca Audi 80 doprowadził do wypadku w którym zginął 52 letni pasażer, a on sam i trzech innych pasażerów trafiło do szpitala.
Kolejny wypadek wydarzył się w Laskowcu Starym koło Zambrowa. 19-latek jadący Oplem Vecra podczas wyprzedzania ciężarówki - w miejscu niedozwolonym - zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - dwie osoby trafiły do szpitala.
Kilkanaście minut później doszło także do zderzenia się dwóch samochodów na Rondzie Solidarności (przy Stokrotce) w Łomży. W tym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę