Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Grajewem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nad ranem w okolicach miejscowości Barszcze na drodze nr 61. Około godziny 5.25 na trasie pomiędzy Grajewem a Augustowem zderzyły się ciężarowy TIR z Estonii i bus z Łotwy. Dwie osoby zginęły na miejscu, a jedna trafiła do grajewskiego szpitala.

Jak podaja strażacy z nieznanej przyczyny kierowca łotewskiego bus-a zjechał na przeciwny pas jezdni doprowadzając do czołowego zderzenia z TIR-em. Na skutek doznanych obrażeń na miejscu zginął kierowca i pasażer samochodu busa, a jadący z nimi 16-latek, trafił do szpitala w Grajewie.
Kierowca samochodu TIR doznał niegroźnych obrażeń, po opatrzeniu przez Pogotowie Ratunkowe pozostał na miejscu zdarzenia.
Droga na tym odcinku jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają przypuszczalnie do godz. 8.30 – 9.00 – podają strażacy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę