Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

9 osób rannych w wypadku drogowym koło Zambrowa

W miejscowości Gosie Małe koło Zambrowa doszło do zderzenia autobusu, tira i osobowego bmw. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca BMW wymusił pierwszeństwo wjeżdżając z drogi podporządkowanej tuż pod nadjeżdżającego TIR-a. Kierowca ciężarówki próbował uniknąć zderzenia i zjechał na lewy pas. Uderzył jednak w BMW i w jadący z naprzeciwka autobus.

Do wypadku doszło wczoraj ok. 23.00. Strażacy musieli użyć hydraulicznych przecinaków by wydostać kierowcę z samochodu. Autobusem podróżowało 10 osób - jechali z Londynu do Białegostoku. Ranne zostały też 4 osoby z bmw i kierowca TIR-a. Międzynarodowa trasa nr 8  była zablokowana przez 8 godzin.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę