Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Rozlewnia alkoholi w Grajewie

Nielegalną rozlewnię alkoholu odnaleźli policjanci z Grajewa. „Manufakturę” w jednym z mieszkań przy ulicy Rolnej prowadził 74 letni Aleksander M. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli nie tylko znaczne ilości czystego spirytusu, ale także papierosy bez akcyzy.

Jak podaje serwis e-grajewo.pl w mieszkaniu 74-lataka ujawniono 200 litrów czystego spirytusu, 357 kapsli i inne przedmioty wykorzystywane do rozlewania alkoholu.Poza tym znaleziono także  161 paczek papierosów bez akcyzy. Aleksander M. przyznał się do winy. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę