Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Nowi płetwonurkowie z Łomży

Kilka naście osób z Łomży i Kolna ukończyło szkolenie na płetwonurka Światowej Konfederacji Działalności Podwodnej CMAS. Szkolenie było prowadzone w basenie SP nr 10 w Łomży, a egzaminy końcowe w Warchałach nad jeziorem Świętajno w bazie Akademii Podwodnej „Partnur – Nartnur”. Wśród płetwonurków przystępujących do egzaminu były trzy kobiety – Monika, Iza i Aneta.


Egzaminy odbyły się w ubiegł tygodniu. Pogoda i warunki nurkowania dopisały – mówi  Adam Siwek prezes Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń”i organizator szkolenia. - Uczestnicy szkolenia mogli podziwiać w zatopionym lesie ławice okoni oraz pokaźnych rozmiarów szczupaki a podczas nurkowania nocnego również węgorze i liny. Dodatkowymi atrakcjami było zwiedzanie wraków jachtu żaglowego i trabanta leżących w zakresie głębokości 16 do 20 metrów.
Miłą atmosferę tworzyli nowi gospodarze bazy z Akademii Podwodnej którzy po nocnym nurkowaniu w „Noc Świętojańską” zorganizowali puszczanie wianków oraz poczęstunek i prezentację zdjęć podwodnych z rodzimych i tropikalnych akwenów – dodaje Adam Siwek.

zdjęcia: Adam Siwek

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę