Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Młody kierowca sprawcą wypadku

Mężczyzna w stanie śpiączki, z poważnym urazem czaszki trafił do zambrowskiego szpitala. To ofiara wypadku, jaki w nocy wydarzył się na ulicy Wojska Polskiego w Zambrowie. Jak relacjonuje sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku wypadek spowodował 19-latek szalejący Audi A4.

Młody kierowca, w miejscu niedozwolonym – w okolicach skrzyżowania – usiłował wyprzedzić jadącego przed nim VW Golfa. W momencie wykonywania tego manewru zauważył, że na to skrzyżowanie wjeżdża Audi 80. Na uniknięcie zderzenia było już za późno. W wypadku uczestniczyły te trzy samochody. Niestety najcięższe rany odniósł kierowca jadącego prawidłowo Audi 80. To on w stanie śpiączki trafił do szpitala. Dwaj kierowcy pozostałych samochodów doznali stłuczeń i zadrapań.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę