Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Cisza na Toczyłowie

Po Jeziorze Toczyłowskim nie będzie można pływać łodziami z silnikami spalinowymi. Tak zdecydowali radni powiatu grajewskiego. Na ostatniej sesji podjęli oni uchwałę wprowadzającą całkowity zakaz poruszania się po Jeziorze Toczyłowskim obiektami pływającymi wyposażonymi w silniki spalinowe.

Zakaz ma obowiązywać całą dobę od 1 maja do 30 września - podał serwis e-grajewo.pl. Uchwała rady powiatu ma wejść w życie 14 dni po ukazaniu się w Dzienniku Ustaw. Może to nastąpić już w lipcu.
Dodajmy, że Jezioro Toczyłowskie leży w odległości około 4 km na północ od Grajewa. Jego powierzchnia wynosi około 100 ha, a maksymalna głębokość sięga 10 m. Ze względu na swe malownicze położenie w sosnowym lesie stanowi ono miejsce wypoczynku mieszkańców Grajewa, ale także turystów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę