Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

TPZŁ po Zjeździe

Wyjaśnienie do końca okoliczności funkcjonowania Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Łomży i ufundowanie tablicy poświęconej ofiarom tej instytucji - to najważniejsze zadanie na nową kadencję Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej - zadecydowali członkowie z 14 działających w kraju oddziałów TPZŁ, na swoim Walnym Zjeździe. Towarzystwo będzie także nadal opiekować się łomżyńskim cmentarzem i kontynuować działalność wydawniczą- roczników "Ziemi Łomzyńskiej", kwartalników "Wiadomości Łomżyńskie"; w planach jest także wydanie "Dzieł wszystkich" Adama Chętnika.


Funkcję prezesa Zarządu Głównego delegaci po raz czwarty z rzędu powierzyli Zygmuntowi Zdanowiczowi, wiceprezesami zostali Józef Babiel i Wawrzyniec Kłosiński.
Podczas walnego zjazdu przyznano także tytuły Honorowego Członka TPZŁ - otrzymali je prof. Adam Dobroński i Franciszek Tarnowski - były długoletni prezes Oddziału Towarzystwa w Zambrowie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę